#мивартідовіри
#даруєможиття

Діагностика

Проведення загальноклінічних і діагностичних досліджень. Ультразвуковий пренатальний скринінг при вагітності.

Вагітність

Комплексне обстеження перед планованою вагітністю і спостереження протягом всього терміну вагітності.

Пологи

Застосування сучасних медичних технологій під час пологів.

Здоров'я дитини

Сучасні підходи до профілактики плода, діагностики вроджених захворювань, лікування загрозливих станів плода в утробі матері.

Здоров'я жінки

Ендоскопічна гінекологія. Прогресивний напрямок в лікуванні гінекологічних захворювань.

Підготовка до пологів

Проходження курсів - подарує Вам легкі пологи, успішне грудне вигодовування і щасливе материнство.

Зробимо все
щоб Ви зберегли найкращі
спогади про нас!
Сальников Сергій Миколайович

Сальніков Сергій Миколайович

Директор КНП "КМПБ №2"
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії
Кандидат медичних наук

Гузієнко Олена Олександрівна

Гузієнко Олена Олександрівна

Заступник директора з медичної частини
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Шинкарук Тетяна Андріївна

Шинкарук Тетяна Андріївна

Заступник директора з контролю якості медичної допомоги та безпеки пацієнта
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії
Спеціаліст "УЗ-діагностика"
Кандидат медичних наук

Дробот Олена Вікторівна

Дробот Олена Вікторівна

Головна акушерка

Гогісванідзе Давид Заурович

Гогісванідзе Давид Заурович

Завідуючий відділенням гінекології та малоінвазивної хірургії
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії
Лікар-ендоскопіст

Незговоров Андрій Геннадійович

Незговоров Андрій Геннадійович

Завідувач пологового відділення з операційним блоком
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Ярмола Олександр Миколаєвич

Ярмола Олександр Миколайович

Завідувач відділення сумісного перебування матері та дитини
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Глушко Оксана Іванівна

Глушко Оксана Іванівна

Завідуюча відділення патології вагітності та медицини плода
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії
Лікар ультразвукової діагностики
Кандидат медичних наук

Нерода Галина Федорівна

Нерода Галина Федорівна

Завідуюча відділення інтенсивної терапії новонароджених
Лікар неонатолог вищої категорії

Науменко Поліна Вікторівна

Науменко Поліна Вікторівна

Завідуюча жіночою консультацією
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Тарасенко Анна Петрівна

Тарасенко Анна Петрівна

Завідуюча відділенням неонатології, педіатрії та реабілітації
Лікар-неонатолог першої категорії

Квачова Оксана Анатоліївна

Квачова Оксана Анатоліївна

Завідуюча відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії та лікарняним банком крові
Лікар-анестезіолог вищої категорії

Рубан Ганна Олександрівна

Рубан Ганна Олександрівна

Завідуюча відділом з інфекційного контролю
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії
Кандидат медичних наук

Пояркова Ольга Володимирівна

Пояркова Ольга Володимирівна

Завідуюча клініко-діагностичною лабораторією

Порхун Василь Васильович

Порхун Василь Васильович

Лікар акушер-гінеколог першої категорії
Лікар ультразвукової діагностики

Кулебякіна Дарина Андріївна

Кулебякіна Дарина Андріївна

Лікар акушер-гінеколог
Лікар УЗД

Решевська Таїсія Миколаївна

Решевська Таїсія Миколаївна

Лікар акушер-гінеколог першої категорії
Лікар-трансфузіолог

Козиренко Людмила Миколаївна

Козиренко Людмила Миколаївна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Бичек Оксана Валеріївна

Бичек Оксана Валеріївна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Закордонець Ольга Петрівна

Закордонець Ольга Петрівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Боженок Тетяна Василівна

Боженок Тетяна Василівна

Лікар акушер-гінеколог першої категорії
Медичний психолог

Черненко Микола Петрович

Черненко Микола Петрович

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

Соловей Олена Геннадіївна

Соловей Олена Геннадіївна

Лікар акушер – гінеколог другої категорії
Лікар з ультразвукової діагностики

Горобей Володимир Олександрович

Горобей Володимир Олександрович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Гогісванідзе Теймураз Давидович

Гогісванідзе Теймураз Давидович

Лікар акушер-гінеколог
Онкогінеколог
Лікар-ендоскопіст

Станішевська Анна Ігорівна

Станішевська Анна Ігорівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії
Лікар ультразвукової діагностики
Лікар-ендоскопіст

Диханова Марина Юріївна

Диханова Марина Юріївна

Лікар акушер-гінеколог другої категорії
Лікар ультразвукової діагностики

Воробей Віталія Олександрівна

Воробей Віталія Олександрівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії
Кандидат медичних наук
Завідуюча відділенням: «Київський міський методично-організаційний моніторинговий центр з впровадження галузевої програми «Підтримка грудного вигодовування дітей в Україні»

Щепотко Любов Андріївна

Щепотко Любов Андріївна

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

Ткач Сергій Григорович

Ткач Сергій Григорович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Соловей Вадим Васильович

Соловей Вадим Васильович

Лікар акушер-гінеколог другої категорії
Лікар ультразвукової діагностики першої категорії

Власенко Наталiя Валерiївна

Власенко Наталiя Валерiївна

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

Шакун Тетяна В’ячеславівна

Шакун Тетяна В’ячеславівна

Лікар акушер-гінеколог першої категорії

Чвартацька Юліана Володимірівна

Чвартацька Юліана Володимірівна

Лікар акушер-гінеколог

Пужняк Юлія Василівна

Пужняк Юлія Василівна

Лікар акушер-гінеколог

Швець Тетяна Сергіївна

Швець Тетяна Сергіївна

Лікар акушер-гінеколог

Яценко Тетяна Іванівна

Яценко Тетяна Іванівна

Лікар акушер-гінеколог

Даценко Валерія Олександрівна

Даценко Валерія Олександрівна

Лікар акушер-гінеколог другої категорії
Лікар ультразвукової діагностики

Каленченко Дмитро Вікторович

Каленченко Дмитро Вікторович

Лікар-неонатолог першої категорії

Сакал Марина Миколаївна

Сакал Марина Миколаївна

Лікар-неонатолог другої категорії

Родионова Ганна Василівна

Родіонова Ганна Василівна

Лікар-неонатолог
Друга кваліфікаційна категорія

Бовда Марія Григорівна

Бовда Марія Григорівна

Лікар-неонатолог

Янковська Віталіна Віталіївна

Янковська Віталіна Віталіївна

Лікар педіатр-неонатолог

Білорус Володимир Володимирович

Білорус Володимир Володимирович

Дитячий анестезіолог
лікар неонатолог
вища кваліфікаційна категорія

Марченко Лариса Федорівна

Марченко Лариса Федорівна

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Соловей Максим Олександрович

Соловей Максим Олександрович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Барболюк Ігор Парфенійович

Барболюк Ігор Парфенійович

Лікар-анестезіолог першої категорії

Клочан Владислав Вікторович

Клочан Владислав Вікторович

Лікар-анестезіолог другої категорії

Онбиш Андрій Леонідович

Онбиш Андрій Леонідович

Лікар-анестезіолог

Іржавська Юлія Вікторівна

Іржавська Юлія Вікторівна

Лікар-анестезіолог

Голик Денис Іванович

Голик Денис Іванович

Лікар-лаборант

Остяк Наталія Сергіївна

Остяк Наталія Сергіївна

Біолог

Шумська Валентина Степанівна

Шумська Валентина Степанівна

Епідеміолог
Лікар вищої категорії

Пахоменко Марина Сергіївна

Пахоменко Марина Сергіївна

Лікар-біохімік

Синицька Олена Юріївна

Синицька Олена Юріївна

Ст. акушерка відділення сумісного перебування матері та дитини

Балінська Людмила Олександрівна

Балінська Людмила Олександрівна

Ст. акушерка відділення пологовий блок з операційним блоком

Кубицька Марія Петрівна

Кубицька Марія Петрівна

Ст. акушерка відділення патології вагітності та медицини плода

Матковська Вікторія Миколаївна

Матковська Вікторія Миколаївна

Ст. акушерка жіночої консультації

Гончаренко Олена Миколаївна

Гончаренко Олена Миколаївна

Cт. медична сестра відділення інтенсивної терапії новонароджених

Червінська Ганна Миколаївна

Червінська Ганна Миколаївна

Ст. медична сестра відділення неонатології, педіатрії та реабілітації

Євсеєнко Тетяна Володимирівна

Євсеєнко Тетяна Володимирівна

Ст. медична сестра відділення ультразвукової та рентгенологічної діагностики

Москаленко Галина Володимирівна

Москаленко Галина Володимирівна

Ст. медична сестра відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії та лікарняним банком крові
Анестезист

Денисюк Наталія Іванівна

Денисюк Наталія Іванівна

Ст. медична сестра відділення гінекології та малоінвазивної хірургії

Коротчук Наталія Вікторівна

Коротчук Наталія Вікторівна

Старший фельдшер-лаборант КДЛ

Кравченко Лариса Вікторівна

Кравченко Лариса Вікторівна

Старший фельдшер-лаборант бактеріологічної лабораторії

Телефон гарячої лініі
+38 (044) 432 59 94
Запис на екскурсію пологовим
+38 (068) 220 72 22
Запис до Жіночої консультації
+38 (097) 446 29 88
×