Проведення загальноклінічних і діагностичних досліджень. Ультразвуковий пренатальний скринінг при вагітності.
Комплексне обстеження перед планованою вагітністю і спостереження протягом всього терміну вагітності.
Застосування сучасних медичних технологій під час пологів.
Сучасні підходи до профілактики плода, діагностики вроджених захворювань, лікування загрозливих станів плода в утробі матері.
Ендоскопічна гінекологія. Прогресивний напрямок в лікуванні гінекологічних захворювань.
Проходження курсів - подарує Вам легкі пологи, успішне грудне вигодовування і щасливе материнство.
У відділенні працюють кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії.
Майстерність гінекологів, що оперують і можливості обладнання клініки зробили реальним виконання всіх видів оперативних втручань лапароскопічним і гістероскопічним доступом.
Бути здоровою — таке просте та природне бажання. Наше відділення гінекології та малоінвазивної хірургії працює для того, щоби допомагати жінкам їх втілювати.
Наші досвідчені лікарі допоможуть розв'язати проблему найбезпечнішим способом, відновити важливі функції органів репродуктивної та сечовидільної системи, подбають про ваш стан до та після операції.
Ми використовуємо найкращі практики, експертне медичне обладнання та безпечну анестезію для ефективного лікування та швидкого відновлення. Наші технічні можливості забезпечують виконання як відкритих (лапаротомічних), так і малотравматичних лапароскопічних операцій у жінок із гінекологічними патологіями різного походження.
Розв'язання проблем загрози невиношування вагітності та ведення вагітностей високого ризику у термінах до 22 тижнів, які потребують корекції істміко-цервікальної недостатності (акушерський песарій, серкляж шийки матки мерсиленовою ниткою) чи динамічного спостереження із консервативним лікуванням.
Ниткова перінеопластика / ліфтінг - дана методика дозволяє зменшити розміри піхви, а унікальні властивості ниток сприяють оновленню тканин промежини шляхом вироблення колагену – так званий гістологічний ліфтинг.
Патологічні процеси в області промежини можуть виникати внаслідок рубцювання тканин в місцях розривів під час пологів, після перінео-епізіотомій; розширення піхвової трубки, викликаної запальним процесом, пологами, недостатнім тонусом м’язів промежини; втрата еластичності та пружності тканин внаслідок вікових і гормональних змін.
Після проведення перінеопластики нитками пацієнтка вже за годину може йти додому.
Лабіопластика — це пластична операція, спрямована на корекцію розміру і/або форми статевих губ. Найчастішими причинами звернення жінок з метою лабіопластики є: незадоволеність розміром і/або формою статевих губ, асиметрія, болісні відчуття та дискомфорт при ходьбі, заняттях спортом, статевих актах.
Даний напрямок є одним з прогресивних методів в лікуванні гінекологічних захворювань у світі.
Гістероскопія, що це? Хірургічна гістероскопія — це малоінвазивна, малотравматична операція, яка проводиться за допомогою ендоскопічного інструменту (гістероскоп) і відзначається максимальною ефективністю і безпекою.
Гістероскопія — це найкращий спосіб видалити міоми, поліпи, внутрішньоматкові спайки, анатомічні дефекти матки.
Доступ до матки проводиться через піхву й у величезних розрізах на черевній стінці нема потреби, що значно знижує ризик розвитку післяопераційних ускладнень.
Лапароскопія — малоінвазивне хірургічне втручання. При такому хірургічному підході хірург робить декілька маленьких утворів на животі. Хірург вводить трубку з крихітною камерою через один розріз, а спеціальні хірургічні інструменти — через інші.
Камера передає відео на монітор в операційній, за допомогою якого хірург направляє хірургічні інструменти та проводить операцію.
Завдяки впровадженню гістероскопії в гінекології створені нові хірургічні напрямки. Ряд операцій, що здійснюються за допомогою гістероскопа, дозволяє уникнути лапаротомії, а іноді видалення матки.
Це має велике значення для жінок репродуктивного віку, які планують в майбутньому народження дитини, пацієнток з невиношуванням вагітності, а також для пацієнток похилого віку з супутньою соматичною патологією та високим ризиком несприятливого результату великих операцій.
Бережні відносини дозволяють легше переносити фізичні та психологічні наслідки хірургічного втручання.
Всі оперативні втручання здійснюються в сучасних операційних, обладнаних відповідно до вимог надання хірургічної допомоги та з використанням сучасної апаратури. Рішення про обсяг оперативного лікування приймається на підставі ретельного попереднього огляду і аналізу наявних проблем зі здоров’ям. У післяопераційний період лікар – гінеколог продовжує спостереження за пацієнткою, надає повний спектр консультативних послуг і призначає необхідні для повного усунення наслідків операції лікарські засоби.