Проведення загальноклінічних і діагностичних досліджень. Ультразвуковий пренатальний скринінг при вагітності.
Комплексне обстеження перед планованою вагітністю і спостереження протягом всього терміну вагітності.
Застосування сучасних медичних технологій під час пологів.
Сучасні підходи до профілактики плода, діагностики вроджених захворювань, лікування загрозливих станів плода в утробі матері.
Ендоскопічна гінекологія. Прогресивний напрямок в лікуванні гінекологічних захворювань.
Проходження курсів - подарує Вам легкі пологи, успішне грудне вигодовування і щасливе материнство.
Київський міський пологовий будинок № 2- один з кращих пологових будинків столиці, який дорожить своєю репутацією і в якому панує атмосфера великої родини. Адже кожні пологи - це справжній творчий процес команди однодумців!
Сучасний пологовий будинок №2 Подільського району міста Києва має багату історію, яка починається з стародавнього 1893 року, коли Йона Мордкович Зайцев заснував невелику хірургічну клініку на 40 ліжок по вулиці Кирилівській.
Однак, Зайцеву і його постійному натхненнику і консультанту відомому хірургу Григорію Биховському масштаб створеного видався недостатнім.
Тому, в кінці 1896 філантроп Іона Зайцев на власні гроші розпочав будівництво одноповерхового кам’яного приміщення, в якому з 1898 року розмістилася лікарня на 25 ліжок. Проєктуванням будівлі займався відомий в той час, талановитий архітектор Карл Шиман.
Щорічно в лікарні проводилося близько 400 операцій. Також при лікарні працювала амбулаторія, де пацієнти могли отримати хірургічну, отоларингологічну, ортопедичну та гінекологічну консультації. Головним лікарем незмінно залишався Григорій Борисович Биховський. Коли шановний філантроп Іона Зайцев помер (в 1907), його нерухомість успадкував син Маркус. Він явився гідним наступником свого батька.
На початку 1911 року Зайцев-молодший подав клопотання про початок нового будівництва, праворуч від чинної лікарні. Проєкт передбачав зведення ще одного корпусу у два поверхи.
У березні 1911 року, коли були вирішені всі організаційні питання, відбулася урочиста закладка будівлі. Зведенням красивої споруди в стилі «модерн» керував видатний архітектор Едуард Брадтман.
У 1913 році будівля нової установи в філантропічному комплексі батька і сина Зайцевих було завершено, і лікарня розпочала свою роботу. У той час пологовий будинок працював нарівні з провідними акушерськими клініками університету св. Володимира, Київського жіночого інституту, акушерсько-гінекологічного відділення Київської міської Олександрівської лікарні. Далі настали важкі часи революції та громадянської війни.
Після 1918 року заклад фактично залишився без нагляду.
У 1922 році утримання медичного закладу взяла на себе благодійна організація «Джойнт». Однак, дуже скоро радянська влада відмовилася від благодійників, будівлю Зайцева націоналізували.
Починаючи з 1991 року обидва корпуси лікарні були віддані на реконструкцію.
Друге народження лікарні відбулося в 1991 році, коли виросло нове п’ятиповерхове приміщення по вулиці Мостицькій, в благодатному місті у Покровської церкви.
Забудова пологового будинку почалася в 1988, і за проєктом архітекторів, відразу була розрахована на спільне перебування матері та дитини. Пологовий будинок № 2 є учасником проєкту Міністерства охорони здоров’я України та ЮНІСЕФ під назвою «Здоров’я матері та дитини», має міжнародне звання «Лікарня, доброзичлива до дитини».
У 2008 році пологовому будинку було присвоєно статус «Регіонарного центру в програмі підтримки грудного вигодовування».
У квітні 2010 року на базі закладу розпочала роботу кафедра акушерства, гінекології та медицини плода Національної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.
У лютому 2015 пологовий будинок пройшов атестацію, отримав вищу категорію і міжнародний сертифікат ISO.
За період 2008-2020 рр. структура пологового будинку №2 була додатково розширена внаслідок відкриття нових підрозділів: