#мивартідовіри
#даруєможиття

Діагностика

Проведення загальноклінічних і діагностичних досліджень. Ультразвуковий пренатальний скринінг при вагітності.

Вагітність

Комплексне обстеження перед планованою вагітністю і спостереження протягом всього терміну вагітності.

Пологи

Застосування сучасних медичних технологій під час пологів.

Здоров'я дитини

Сучасні підходи до профілактики плода, діагностики вроджених захворювань, лікування загрозливих станів плода в утробі матері.

Здоров'я жінки

Ендоскопічна гінекологія. Прогресивний напрямок в лікуванні гінекологічних захворювань.

Підготовка до пологів

Проходження курсів - подарує Вам легкі пологи, успішне грудне вигодовування і щасливе материнство.

Зробимо все
щоб Ви зберегли найкращі
спогади про нас!

КНП "Київський міський пологовий будинок №2"

Шановні наші жінки! 

Ми, Київський міський пологовий будинок №2, радіємо змозі бути поряд з вами у магічну мить появи вашого mini me,  вашого продовження, нової щасливої людини в Україні, котра неодмінно збагатить цей неймовірний світ. 

Ми будуємо ваш надійний прихисток, місце сили, щодня докладаючи до цього всіх своїх вмінь та зусиль, увесь наш професіоналізм та застосовуючи всі доступні новітні технології, аби ваше лікування чи очікування були якомога комфортнішими та приємними. Адже саме ті дні, які ви проводите під нашими крилами, дуже часто стають одними з найдорожчих у скарбничці ваших неповторних спогадів. 

Ми завжди готові прийняти нові виклики.  З думкою про вас, Київський міський пологовий будинок №2.

Наші
принципи

Симбіоз новітніх досягнень науки, практики та теорії, передових технологій. Наші лікарі проходять регулярне навчання і вдосконалення своїх навичок.

У нашому пологовому будинку завжди дотримуються правила трьох "Т":
- Тепло
- Темно
- Тихо

"Жінка народжує так, як їй зручно - в ліжку, лежачи або напівсидячи. Вона може співати або читати вірші - загалом, робити все, що їй заманеться. При цьому лікарі та акушери тільки стежать за процесом і втручаються в нього лише в разі крайньої потреби "
Мішель Оден

Останні новини
Зустріч з представником ізраїльської медичної клініки Сураскі (Іхілов)
Роман Гольдман розповів про сучасні досягнення та інноваційні технології, які застосовуються лікарями цієї клініки та запросив наших лікарів на стажування до Ізраїлю. У співробітників пологового зʼявилась можливість навчатися в найкращих світових спеціалістів. Найближчим часом буде проведено…
Запрошуємо випускників медичних університетів для проходження інтернатури за спеціальністю акушерство та гінекологія
Адміністрація КНП КМПБ 2 запрошує випускників медичних університетів для проходження інтернатури за спеціальністю акушерство та гінекологія з очною та/або заочною формою навчання на контрактній основі.
Методичні рекомендації щодо запровадження принципів безбар’єрності під час надання медичних та реабілітаційних послуг у закладах охорони здоровʼя
Наказом МОЗ України від 6 лютого 2024 року № 198 затверджено Методичні рекомендації щодо запровадження принципів безбар’єрності під час надання медичних та реабілітаційних послуг у закладах охорони здоровʼя.
Телефон гарячої лініі
+38 (044) 432 59 94
Запис на екскурсію пологовим
+38 (068) 220 72 22
Запис до Жіночої консультації
+38 (097) 446 29 88
×