Проведення загальноклінічних і діагностичних досліджень. Ультразвуковий пренатальний скринінг при вагітності.
Комплексне обстеження перед планованою вагітністю і спостереження протягом всього терміну вагітності.
Застосування сучасних медичних технологій під час пологів.
Сучасні підходи до профілактики плода, діагностики вроджених захворювань, лікування загрозливих станів плода в утробі матері.
Ендоскопічна гінекологія. Прогресивний напрямок в лікуванні гінекологічних захворювань.
Проходження курсів - подарує Вам легкі пологи, успішне грудне вигодовування і щасливе материнство.
Жук Світлана Іванівна
Завідувачка кафедри акушерства, гінекології та медицини плода НМАПО ім.. П.Л. ШупикаУ 2010 році в Національному університеті охорони здоров'я України ім. П.Л. Шупика створено кафедру акушерства, гінекології та медицини плода, яка стала структурним підрозділом Українського державного інституту репродуктології.
Завідувачкою кафедри була призначена доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України – Жук Світлана Іванівна.
Професор Жук С.І. є членом 2 вчених рад: Національного університету охорони здоров'я України ім. П.Л. Шупика та НМУ імені Богомольця за спеціальністю «Акушерство і гінекологія», є членом президії Асоціації акушерів - гінекологів України, віцепрезидентом Асоціації перинатології України.
У 2007 році Світлані Іванівні надане звання Заслуженого лікаря України. Жук С.І. нагороджена грамотою Верховної Ради України у 2011 році і є Лауреатом державної премії в галузі медицини з 2012 року.
Професор Жук С.І. є республіканським суд - мед експертом за спеціальністю акушерство і гінекологія і головою консультативно - експертної групи з розробки розділу 11 «Акушерство, гінекологія. Лікарські засоби» державного формуляра лікарських засобів. Входить до складу редакційної колегії медичного журналу «Здоров’я жінки» і головний редактор журналу «Жіночий лікар». Автор понад 386 друкованих праць, 12 методичних розробок, 8 інформаційних листів, 7 патентів і 1 електронної книги.
Співробітники кафедри:
На кафедрі функціонує наукова школа «Медицина плода», яку очолює професор Жук С.І.
Під керівництвом професора Жук С.І. підготовлено 5 докторів наук і 28 кандидатів наук.
Основними напрямками роботи кафедри є:
Також співробітниками кафедри розробляється концепція «Плід як пацієнт», формуються правові аспекти медицини плода та законодавча база зазначеного напрямку.
На базі кафедри за період її існування проводились такі навчальні цикли:
Кафедра організовує і проводить виїзні цикли тематичного удосконалення з актуальних питань акушерства і гінекології, в різних регіонах України, зокрема у Вінницькій, Хмельницькій, Житомирській, Полтавській, Черкаській і Київській областях.
Співробітники кафедри підтримують професійні відносини з медичними профільними установами Німеччини, Польщі, Бельгії, Росії, Білорусії, Узбекистану, Таджикистану і Казахстану.
Клінічними базами кафедри є:
Всі співробітники кафедри мають вищу кваліфікаційну категорію. Кафедра виконує великий обсяг лікувально-консультативної роботи в стаціонарних і поліклінічних клінічних баз.
Фахівці кафедри виконуються всі види оперативних втручань на органах малого таза, в том числі внутрішньоутробні, які відносяться до високотехнологічних.
В рамках проведення перинатальних консиліумів залучаються суміжні фахівці, а саме неонатологи, психологи, дитячі хірурги та нейрохірурги.