#мивартідовіри
#даруєможиття

Діагностика

Проведення загальноклінічних і діагностичних досліджень. Ультразвуковий пренатальний скринінг при вагітності.

Вагітність

Комплексне обстеження перед планованою вагітністю і спостереження протягом всього терміну вагітності.

Пологи

Застосування сучасних медичних технологій під час пологів.

Здоров'я дитини

Сучасні підходи до профілактики плода, діагностики вроджених захворювань, лікування загрозливих станів плода в утробі матері.

Здоров'я жінки

Ендоскопічна гінекологія. Прогресивний напрямок в лікуванні гінекологічних захворювань.

Підготовка до пологів

Проходження курсів - подарує Вам легкі пологи, успішне грудне вигодовування і щасливе материнство.

Зробимо все
щоб Ви зберегли найкращі
спогади про нас!

Щорічно на планеті близько 15000000 дітей народжуються недоношеними, кожна 10-та  народжена дитина потребує допомоги лікарів. Величезна кількість видатних людей народилися недоношеними й досягли неймовірних успіхів, попри їх складний старт. Наприклад, легенда соул-музики Стіві Уандер, якому сліпота, пов’язана з ретинопатією недоношених, не завадила отримати всесвітню популярність. Для виходжування дітей, які отримали життя в результаті таких пологів, потрібен найбільш високотехнологічний інтенсивний догляд.

Народження недоношеної дитини - це серйозний стрес для батьків, які потребують не тільки якісного лікування їх дітей, а й психологічної допомоги медичних працівників і суспільства. Важливо знати, що недоношеність – не вирок і величезна кількість недоношених дітей виросли не тільки здоровими та повноцінними, а й видатними людьми.

Відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених функціонує з 2016 року і розраховане на 10 ліжко-місць. Відділення забезпечене апаратурою для моніторингу життєво важливих функцій, кувезами для забезпечення відповідних умов мікроклімату, відкритими реанімаційними системами, лампами фототерапії. У відділення направляються недоношені й діти  з такими патологіями, як гемолітична хвороба новонароджених, з високим ризиком реалізації ВУІ, народжені мамою з резус – конфліктом. Ці діти вже мають діагноз, поставлений при внутрішньоутробному огляді.

Відразу після народження дитини діагноз уточнюється і призначається лікування. Ми маємо можливість зробити всі необхідні дослідження і під час медичного консиліуму вибираємо тактику ведення такої дитини. Особливу роль у виходжуванні таких пацієнтів грають підтримка та інформування батьків дитини, членів сім’ї, забезпечення спільного перебування і грудного вигодовування.

Одна з основних завдань медичного персоналу - зменшити негативний вплив стресових факторів і забезпечити комфортне середовище для дитини. Висококваліфікований персонал пологового будинку  з усією душею та повною самовіддачею рятує малюків.

Для нас справжня радість - бачити щасливі сім’ї. Ми дуже пишаємося досягненнями наших маленьких пацієнтів, їх талантами, не забуваємо і дуже їх любимо.

Телефон гарячої лініі
+38 (044) 432 59 94
×